Рюкзак Kite K22-813L-3 виконаний із міцного поліестеру. Неймовірно легка модель із приголомшливою функціональністю. Рюкзак поєднує в собі величезну місткість, продуманий внутрішній простір і комфортну ергономічну конструкцію.
Ефектний дизайн зі зручним кріпленням для м'яча — унікальна особливість моделі та справжній мастхев для спортсмена. Тепер, збираючись на тренування, не потрібно брати із собою цілих чарів речей: все необхідне чудово поміститься в рюкзаку. Після використання сіточка акуратно та непомітно ховається в спеціальну кишеньку. Це зручно та практично. А головне: більше жодних громіздких пакетів!
Рюкзак рекомендований для підлітків від 12 років і для дорослих. (На зріст 145 — 175 см).
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K22-813L-3 снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort знижує навантаження на спину, дарує відчуття комфорту;
- широкі S-подібні лямки зручно лягають на плечі. Вони м'які та повітропроникні, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- передня кишеня на блискавці;
- 2 сітчасті бічні кишені на гумці, у яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос;i> >потайна кишенька в спинці – для дрібниць;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно: практичне та стійке;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами-підвісками;
- світловідбивні елементи – для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: световідбивне нанесення, пайпінг (кедер) з лого, що фіксує сіточка для м'яча.
Рюкзак Kite K22-813L-3 всередині:
- 2 місткі відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- кишеня з флісовою вставкою для телефона;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite K22-813L-3 ідеально поєднується з пеналом Kite K22-692-3. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 720 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 17 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 067 ₴











