Рюкзак Kite NS22-2578L виконаний з міцного поліестеру. Він дуже легкий і неймовірно місткий. Для максимальної зручності передбачено безліч практичних кишень. А про здоров'я постави подбає комфортна дихаюча спинка. Трендовий рюкзак у ліцензії NASA стане незамінним помічником для школи, університету та дозвілля.
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Модель рекомендована для підлітків від 12 років і дорослих, зріст 145-175 см.
Рюкзак Kite NS22-2578L снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort — м'яко повторює природні вигини спини, знижує навантаження та сприяє підтримці правильної постави;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки, сприяє правильному розподілу ваги;
- передня кишеня на блискавці;
- велика передня кишеня, всередині якої – органайзер для канцелярії, кишеня з флісом для телефона та знімна ключниця;
- невелика передня кишеня з м'якою флісовою підкладкою – для телефона, навушників та інших дрібних предметів, що вимагають делікатного поводження;
- 2 бічні кишені з еластичною сіточкою на гумці – для пляшечки з водою або термоса;li> >потайна кишеня для дрібниць, захована в спинці;
- м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петля;
- посилене дно для стійкості;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами-підвісками;
- світловідбивні елементи – для підвищення безпеки на дорозі в темну пору доби;
- декор: якісний 3D-друк, об'ємна вишивка.
Рюкзак Kite NS22-2578L всередині:
- 2 просторих відділення;
- відділення для ноутбука та кишеня для планшета з флісовою підкладкою — зручно фіксуються гумкою на липучці;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite NS22-2578L ідеально поєднується з пеналом Kite NS22-665. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 820 г |
| Висота | 46 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 476 ₴











