Сумка-бананка Kite TK22-2590 виготовлена з міцного поліестеру. Вона дарує відчуття свободи й ефектно доповнює образ. Улюблений аксесуар тинейджерів і молоді збереже в порядку всі найнеобхідніші речі, коли ви забажаєте прогулятися без нічого.
Бананка Kite TK22-2590 неймовірно легка та функціональна. Це найбільш об'ємна та містка модель колекції (46x20x11,5 см). Ідеальний вибір для подорожей, відряджень, велопрогулянок і повсякденних справ.
Сумку можна носити на поясі або через плече. З нею руки завжди будуть вільними, а найважливіше — завжди поруч. Телефон, навушники, зарядний пристрій, ключі, гаманець і документи: скільки всього потрібно постійно тримати біля себе! Одягніть модну бананку та прогулюйтеся без нічого, не хвилюючись про те, що щось може випасти з кишені.
Завдяки меганому дизайну, ця модель стане яскравою перчинкою образу, а ви завжди будете в центрі уваги. Закохалися в цей принт? Зберіть усю капсулу в цій ліцензії.
Еталонна німецька якість зображена в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
Сумка-бананка Kite TK22-2590 снаружи:
- якісний зносостійкий тек — міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь із фастексом — легко настроюється під потрібні параметри;
- фронтальна кишеня на блискавці – для дрібниць;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, плавно працює блискавка, зручні пулери-підвіски;
- ний дизайн в ліцензії tokidoki — можна зібрати яскравий комплект із рюкзаком і пеналом.
Сумка-бананка Kite TK22-2590 всередині:
- 1 просторе відділення на блискавці – супер-містке;
- кишеня на блискавці – для найголовнішого;
- ована підкладка – міцна та надійна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 185 г |
| Висота | 11.5 см |
| Довжина | 44 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 4.25 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 716 ₴







