Рюкзак Kite K22-949L-3 виконаний із міцного поліестеру. на молодіжна модель — популярний хіт стріт-стайлу! Рюкзак поєднує в собі легкість, продуману організацію простору та крутий дизайн. Він стане незамінним помічником у школі, в університеті та в повсякденних справах.
Модель із незвичайною і яскравою родзинкою. Знімна передня кишеня з легкістю перетворюється на ну сумочку на ремінці. А знімний гаманець можна носити окремо або пристібати до одягу за допомогою спеціального металевого карабіна. Модні аксесуари додадуть образу яскраву перчинку та порадують чудовою функціональністю.
Трендовий рюкзак ефектно доповнить , подарує відчуття легкості та комфорту.
Модель рекомендована для підлітків від 12 років і для дорослих, на зріст 145-175 см.
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K22-949L-3 снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort знижує навантаження на спину та дарує відчуття комфорту;
- анатомічні лямки S-подібної форми м'яко лягають на плечі, вони неймовірно легкі та зручні;
- знімний нагрудний ремінь фіксує рюкзак у зручному положенні та допомагає рівномірно розподілити навантаження;
- знімна фронтальна кишеня-сумочка, всередині якої є простора кишеня на блискавці, кишеня для телефона з флісом, зручний органайзер для дрібниць і знімна ключниця; прикріплюється до передньої панелі рюкзака за допомогою фіксувальних ремінців і металевої кнопки; у комплекті — додатковий регульований ремінець на карабінах;
- знімний гаманець на карабіні — застібається змійкою;
- невелика передня кишеня на блискавці – для дрібниць;
- потайна кишеня в спинці – для важливих секретиків;
- текна ручка-петля;
- посилене дно — стійке та практичне;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з водовідштовхувальним просоченням, зручні пулери-підвіски;
- світловідбивні елементи для видимості на дорозі в темну пору доби;
- декор: знімна фронтальна кишеня-сумочка, знімний гаманець, 3D раббер бейдж зі світловідбивною окантовкою.
Рюкзак Kite K22-949L-3 всередині:
- 1 просторе відділення;
- кишеня для ноутбука;
- кишеня для планшета з флісом для захисту екрана ґаджета;
- фіксувальна гумка для термоса або пляшечки з водою;</li> i>міцна ована підкладка салатового кольору;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 520 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 15 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 18.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 008 ₴











