Дитяча сумка-бананка Kite K22-2588-5 виготовлена з міцного поліестеру. Легка та функціональна модель створена для того, щоб дарувати малюкам радість і комфорт. Її незвичайна форма та яскравий дизайн із першого погляду зачарують дитину, а зручний функціонал потішить можливістю завжди мати біля себе найнеобхідніші дрібниці.
Сумка-бананка — ідеальний перший аксесуар дитини. Одночасно захоплива іграшка та корисна річ, яка стане найпопулярнішим предметом гардероба. Адже малюк завжди знайде, що в неї покласти: корисне ласощі, улюблену іграшку, деніжку на морозиво або інші важливі скарби. Сумочка незамінна для дитячого садка, ігрового майданчика та щоденних прогулянок.
Завдяки зручному ремінцю, сумочка фіксується в будь-якому положенні — через плече або на поясі. А отже — можна вільно бігати, стрибати та веселитися, не тримаючи її в руках.
Надійна фурнітура та міцні безпечні матеріали — застібка працює плавно, кольори надовго зберігають свою насиченість. Адже висока якість так важлива для маленького непосиди: щоб сумочка слугувала максимально довго та витримала його рухливий ритм життя.
Аксесуар призначений для дітей віком від 2 до 7 років. Рекомендований зріст дитини: до 115 см.
Сумка-бананка Kite K22-2588-5 зовні:
- якісний міцний тек довго зберігає первісний вигляд, не блякне та легко чиститься;
- регульований ремінець із фастексом настроюється під параметри дитини, легко застібається;
- компактна та містка: розмір — 12,5x10x5,5 см, об'єм — 0,3 л;
- декор: якісний друк, об'ємні елементи, вебінгова підвіска.
Сумка-бананка Kite K22-2588-5 всередині:
- 1 відділення на блискавці;
- міцна підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 62 г |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 0.3 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 2 років |
- Ціна: 400 ₴





