Сумка-бананка Kite K21-2564-1 виготовлена з міцного поліестеру. Трендовий аксесуар дарує відчуття свободи та но доповнює образ. Незмінний супутник молоді та популярний insta-trend!
Сумка одночасно легка та містка, у ній поміщається все найнеобхідніше: телефон, навушники, документи, ключі та ін. Просто покладіть їх у бананку та прогулюйтеся без нічого, не переживаючи, що щось випаде з кишені.
Поясна сумка — на, компактна та легка. Бездоганно підходить для подорожей, велопоїздок і прогулянок. Носити її можна на плечі або на поясі. Рекомендована для дітей від 12 років і дорослих.
Сумка-бананка Kite K21-2564-1 зовні:
- якісний зносостійкий тек — міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь із фастексом легко налаштовується під зріст;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, плавно працює тракторна блискавка, зручні пулери-підвіски;
- ний дизайн;
- декор: 3D раббер бейдж, вебінгова підвіска.
Сумка-бананка Kite K21-2564-1 всередині:
- 1 відділення на блискавці;
- внутрішня кишеня на блискавці;
- міцна ована підкладка сірого кольору.
Сумка ідеально поєднується з рюкзаком Kite K21-816L-2 і пеналом K21-642-5. Зберіть повну капсульну колекцію в єдиному дизайні!
Еталонна німецька якість зображена в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 170 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 36 см |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 539 ₴





