Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак дитячий Kite Kids 559 My Little Pony LP19-559XS — із зображенням Пінкі Пай і Флатершай з популярного мультсеріалу Май Літл Поні сподобається дівчаткам 4-8 років. Дошкільний рюкзачок допомагає прищепити дитині самостійність, дбайливе ставлення до своїх речей. Збираючись у дитячий садок або на прогулянку, дівчатка будуть із задоволенням складати в нього улюблені іграшки, книжки, їжу, приладдя для малювання.
Рюкзак Kite Kids зовні:
- Щільна спинка.
- Регульовані лямки.
- Щільна ручка.
- Посилене дно.
- Світловідбивні елементи.
Рюкзак Kite Kids всередині:
- 1 відділення.
- 3 передні кишені на блискавці.
- 2 бічні кишені-сіточки.
Характеристики Kite Kids 559 My Little Pony LP19-559XS:
- Матеріал: міцний поліестер.
- Пройшов складні тести на зносостійкість і розриви.
- Зберігає початкові властивості та естетичний зовнішній вигляд тривалий час.
- Надійна фурнітура — замки легко та плавно відчиняються.
- Матеріал поліестер
- Розмір, см: 29x23x9
- Вага, г 340
- Об'єм, л 6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Об`єм | 6 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | XS (до 115 см) |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 649 ₴











