Шкільний рюкзак Kite NS22-700M — ортопедична напівкаркасна модель, виготовлена з міцного поліестеру.
Яскравий, легкий і практичний рюкзак стане надійним напарником у навчанні та дбайливо подбає про підтримку здорової постави.
Напівкаркасна конструкція прекрасно тримає форму, поєднуючи в собі легкість і стійкість. Щільні бічні панелі захищають вміст рюкзака від пошкоджень і допомагають дитині підтримувати лад у рюкзаку. М'яка сторона полегшує загальну вагу на 15-20%.
Рюкзак схвалений німецьким Інститутом Здоров'я й Ергономіки IGR, рекомендований для дітей зростом 130 – 145 см (6-10 років).
Невелика вага, ортопедичні властивості та не оформлення — ще не всі переваги моделі. Продумана система організації простору з кишенями, роздільниками й органайзером допоможе дитині підтримувати канцелярію в ідеальному порядку. Бездоганна німецька якість відчувається в кожній деталі: від блискавки, що плавно працюють, до надійного міцного текстилю.
Крутий ліцензійний дизайн NASA ефектно прикрасить образ і додасть космічного натхнення для продуктивного навчання.
Рюкзак Kite NS22-700M зовні:
- ортопедична спинка Ergo Kids знижує навантаження на хребет: м'які повітропроникні подушечки плавно повторюють природні вигини спини;
- широкі S-подібні лямки — завдяки анатомічній формі, комфортно лягають на плечі;
- знімний нагрудний ремінь із пластиковою застібкою фіксує лямки в зручному положенні;
- знімний поясний ремінь забезпечує додаткову підтримку та зниження навантаження;
- передня кишеня – з органайзером, ключницею та кишенею для телефона з плюшем;
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса;>
- ущільнена м'яка ручка-переноска та текна ручка-петля для підвішування рюкзака на гачок;
- стійке посилене дно з PU-покриттям, яке легко очищається вологою серветкою;
- надійна фурнітура: блискавки, що плавно працюють, з тактильно приємними пуллерами, покритими гумовим напиленням;
- світловідбивні елементи з усіх боків виробу для того, щоб дитина була помітна на дорозі в будь-який час доби;
- декор: логотип NASA світиться в темряві, ний патерн, підвіска, 3D раббер бейдж.
Рюкзак Kite NS22-700M всередині:
- 2 просторих відділення для зошитів і книг;
- кишеня для планшета з плюшевою вставкою, що захищає екран від подряпин;
- міцна ована підкладка;
- поле для запису персональних даних;
- іконки навігації, що підказують призначення кожного відділення та кишені.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite NS22-662-1 та сумка для взуття Kite NS22-600M у цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 848 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 2 620 ₴











