Дошкільний рюкзак Kite Kids HK22-559XS виконаний з міцного поліестеру. Легка, зручна та дуже містка модель для малюків до 7 років. Рюкзачок потішить безліччю кишеньок, у яких можна розмістити все «скарби» крихітки: канцелярію, змінний одяг, іграшки та навіть термос із теплим чаєм. Завдяки компактним розмірам і ергономічній формі ранець комфортно відчувається на плечах. Ідеально підходить учням початкової школи як другий рюкзачок для гуртків і секцій. Яскравий дизайн із різноманітними фактурними обробками поліпшує настрій і розвиває моторику.
Рюкзак Kite HK22-559XS снаружи:
- ущільнена дихаюча спинка із сіточкою — м'яка та комфортна, щільно прилягає до спини;
- широкі регульовані лямки S-подібної форми — зручно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- нагрудний ремінь допомагає рівномірно розподіляти вагу, фіксує рюкзачок у зручному положенні, не дає йому бовтатися під час ходьби та рухливих ігор;
- велика об'ємна передня кишеня на блискавці – дуже містка;
- передня об'ємна кишеня з мінікишенькою для дрібниць;
- 2 бічні сітчасті кишені на гумці – для пляшечки з водою або невеликого термоса;
- м'яка ущільнена ручка-петля для зручного перенесення;
- надійна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, приємні на дотик пуллери з гумовим напиленням;
- світловідбивні елементи з 4 сторін – щоб дитину було видно в темну пору доби;
- ефектний дизайн в ліцензії Hello Kitty з улюбленою мультяшною героїнею;
- зносостійкий матеріал — міцний поліестер;
- декор: 3D-друк, декоративні текні вушка, фактурний фетровий бант, об'ємний гумовий бейдж із лого.
Рюкзак Kite Kids HK22-559XS всередині:
- 1 містке основне відділення;
- кишеня на блискавці для дрібниць;
- міцна ована підкладка.
Бездоганна німецька якість: надійні матеріали та фурнітура чудово витримують високу дитячу активність. Блискавки працюють плавно, тек — легкий і міцний. Рюкзак довго зберігає первісний вигляд, не тьмяніє й не блякне на сонці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 340 г |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 9 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 8 л |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 23 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 200 ₴











