Сумка-бананка Kite RM22-1007 виготовлена з міцного поліестеру. Трендовий аксесуар дарує відчуття свободи та но доповнює повсякденний образ. Незамінний супутник підлітків і молоді, а також — популярний insta-trend і ключовий елемент сучасного стріт-стайлу!
У лаконічній сумці поміщається все найнеобхідніше. Все те, що завжди має бути під рукою. Телефон, картки, шнури, навушники, документи, ключі: просто покладіть їх у бананку та прогулюйтеся без нічого, не переживаючи, що щось випаде з кишені.
Поясна сумка — на, компактна та легка. Бездоганно підходить для подорожей, велопоїздок і прогулянок. Носити її можна на плечі або на поясі. Практичні кишені допоможуть розмістити всі важливі дрібниці та підтримувати лад. Рекомендована для підлітків від 12 років і дорослих.
Сумка-бананка Kite RM22-1007 зовні:
- якісний зносостійкий тек — міцний, довго зберігає первинний вигляд;
- регульований ремінь із фастексом легко налаштовується під зріст;
- високоякісна фурнітура – надійні застібки, зручні пуллери-підвіски;
- трендовий дизайн в ліцензії Rick and Morty — сумка стане ефектною родзинкою образу.
Сумка-бананка Kite RM22-1007 всередині:
- 2 відділення на блискавці – об'ємні та місткі;
- внутрішня кишеня на блискавці – для документів, готівки або карток;
- органайзер для дрібниць – щоб усередині був ідеальний порядок;
- міцна ована підкладка – міцна та надійна.
Еталонна німецька якість зображена в кожній деталі: міцний матеріал, надійна фурнітура, міцні шви.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 168 г |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 30 см |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 2.5 л |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
- Ціна: 820 ₴







