
Пенал без наповнення 1 відділення з кишенею, Kite (K22-653-6)
352 ₴
- В наявності
- Код: K22-653-6
Пенал Kite K22-653-6 вироблений із міцного поліестеру. ний, незвичайний і універсальний аксесуар, який можна використовувати як шкільний пенал або компактний б'юті-косметички. Про такий аксесуар напевно мріє кожна дівчинка-підліток! Він бездоганно впорядкує ручки, олівці та канцелярські дрібниці, а також подарує естетичне задоволення.
Модель поєднує в собі зручний формат, чудову місткість і ний дизайн. 1 основне відділення й бічна кишеня на блискавці розмістять весь базовий набір канцелярії або косметики. На лаконічний органайзер із фіксувальними гумками, комірками та мінікишеньками. Для простоти у використанні передбачена текна ручка-петля, за допомогою якої пенал зручно носити в руках або підвішувати для зберігання. Застібається практичною липучкою.
ний дизайн. Трендовий патерн гармонійно доповнює модель, перетворюючи її на зразок бездоганного стилю. У тандемі з рюкзаком Kite K22-855M-1 створює ефектний дует в єдиній капсулі.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 основне відділення на блискавці – наймісткіше;
- 1 внутрішня кишеня — закривається за допомогою блискавки;
- на лацкані — органайзер для дрібниць;
- зручна та практична застібка – липучка;
- розмір: 20,5x8x4 см – компактний та місткий;
- міцні зносостійкі матеріали та надійна фурнітура;
- текна ручка-петля для зручності;
- всередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн – можна зібрати ну капсулу з рюкзаком;
- універсальний — можна використовувати як косметичку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 60 г |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 20.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 352 ₴




