
Рюкзак для середньої та старшої школи м'який Education, Kite (K22-855M-4)
2 048 ₴
- В наявності
- Код: K22-855M-4
Рюкзак Kite K22-855M-4 виконаний із міцного поліестеру. Він ний, зручний і місткий. Модель потішить дівчат продуманою організацією простору з безліччю різноманітних кишеньок. Улюблена модель для дівчаток із трендовим оформленням і бездоганним функціоналом!
Рюкзак допоможе школяркам підтримувати канцелярію в ідеальному порядку, завжди бути зібраними та організованими. Комфортна анатомічна спинка подбає про підтримку здорової постави.
ний дизайн з ьним патерном і гармонійним поєднанням кольорів щодня підніматиме настрій.
Модель рекомендована для дітей від 9 до 12 років. На зріст 130 – 145 см.
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K22-855M-4 снаружи:
- ортопедична повітропроникна спинка Air Comfort з м'якими подушечками — знижує навантаження на спину;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, сприяє правильному розподілу ваги;
- потайна кишенька для дрібниць у спинці;
- передня кишеня на блискавці;
- 2 сітчасті бічні кишені для термоса або пляшечки з водою;
- м'яка ущільнена ручка з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості та практичності;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними пуллерами;
- світловідбивні елементи – щоб дитина була помітною на дорозі в темну пору доби;
- декор: гумові 3D-бейджі, підвіска на карабіні.
Рюкзак Kite K22-855M-4 внутри:
- 2 місткі відділення;
- роздільники для книг і зошитів із фіксувальною гумкою – щоб всередині рюкзака був бездоганний порядок;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- органайзер для канцелярських дрібниць;
- кишеня для телефона з м'якою флісовою вставкою;
- знімна ключниця;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
Рюкзак Kite K22-855M-4 ідеально поєднується з пеналом Kite K22-653-9 і сумкою для взуття K22-601L-6. Капсульна колекція в єдиному дизайні створює ефектний комплект.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 700 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 048 ₴










