Це в них у крові: максимум швидкості та шалений драйв, запаморочливі емоції та відчуття абсолютної свободи. Тому хлопчики від 3 до 103 люблять перегони! І шкільний каркасний рюкзак GO21-5001S-12 чудово відбиває дух цієї свободи, водночас залишаючись надійним і функціональним рюкзаком. Ранець сподобається хлопчику 6-8 років (зростом 115-130 см), допоможе йому не тільки в навчанні, але й у спілкуванні з друзями. Батьки оцінять рюкзак за ергономічну спинку та продуманий функціонал.
Особливості рюкзака GO21-5001S-12:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної тканини.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна прогумована ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- У рюкзаку одне велике містке відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та гумка допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня кишеня для пенала.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.
Що сподобається дітям:
Кришка рюкзака прикрашена великим гумовим бейджем мотоцикліста-перегінника, який мчить на повній швидкості. Передня кишеня доповнена силіконовим друком як спідметров і цифр. Але особлива родзинка — це підвіска у формі мотошолома! Справжній супермоторюкзак!
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака щільне, прогумоване — не прогинається під вагою книг і добре миється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру сірого кольору.
GO21-5001S-12 — це практичний рюкзак, який допоможе хлопчикові стати впевненішим, сміливішим, знайти теми для розмови з друзями. Водночас він поєднує в собі продуманий функціонал, комфорт і безпеку для дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 066 ₴








