А ви знаєте, що акули старше за дерева? Відкрийте з рюкзаком GO21-5001S-9 ці та інші дивовижні факти про акули. Цей шкільний каркасний ранець напевно сподобається хлопчикові 6-8 років (зростом 115-130 см) і допоможе не тільки в навчанні, а й у спілкуванні з друзями. Водночас батьки можуть бути спокійні — ергономічна спинка подбає про поставу дитини, а увага до деталей — про її комфорт.
Особливості рюкзака GO21-5001S-9:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної тканини.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна прогумована ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- У рюкзаку одне велике містке відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та гумка допомагають акуратно складати речі.
- 1 передня кишеня для пенала.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.
Що сподобається дітям:
Об'ємна нашивка на кришці рюкзака та напис: «Keep it shark!» На зовнішній кишені також є об'ємна нашивка голови акули та доповнення у формі підвіски аквалангіста.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака щільне, прогумоване — не прогинається під вагою книг і добре миється.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру темно-синього кольору.
GO21-5001S-9 — це практичний і ний рюкзак для школяра. Він допоможе бути сміливішим, впевненішим, надійно збереже підручники та зошити й подбає про безпеку дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 900 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Синій |
| Об`єм | 11 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 26 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | каркасний |
- Ціна: 1 066 ₴








