Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей рюкзак можна вільно тримати на мізинці, такий він легкий! М'який шкільний рюкзак GO21-113M-1 призначений для дівчинки 6-10 років (зростом від 130 до 145 см). ний і місткий — він підкорить дитину своїм зовнішнім виглядом і переконає батьків у надійності та функціональності.
Особливості рюкзака GO21-113M-1:
- Анатомічна спинка з м'якими подушечками.
- Широкі та зручні лямки, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- Рюкзак м'який, легкий (всього 450 г) і водночас місткий.
- 2 відділення на блискавці: для зошитів, підручників, канцелярії — поміститься все й навіть трішки більше.
- Внутрішні роздільники, кишеня для ноутбука або планшета, органайзер — допомагають акуратно складати речі.
- Велика передня кишеня для пенала або ланчбокса.>
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.>
Що сподобається дітям:
Стриманий, але водночас сучасний дизайн. Нашивка на передній кишені у формі кумедного котика, який п'є молоко через трубочку, гармонійне поєднання сірого та рожевого кольору.
На що ще варто звернути увагу:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Світловідбивні елементи піклуються про те, щоб дитину було видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене. Завдяки цьому воно не прогинається під вагою книг.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
Шкільний рюкзак GO21-113M-1 допоможе дівчинці впоратися зі шкільними буднями, знайти нових друзів і водночас мати ний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 450 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Бузковий |
| Об`єм | 20 л |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 031 ₴










