Рюкзак GO22-175M-10 — це комфортна шкільна модель з анатомічною спинкою для дітей 9-12 років, зростом від 130 до 145 см.
Зручний рюкзак для школярів має м'яку конструкцію, завдяки чому вирізняється легкою вагою. 2 місткі відділення й безліч зручних кишень — щоб усе необхідне для навчання зберігалися в ідеальному порядку.
ний дизайн із трендовим поєднанням кольорів і яскравими акцентами ефектно доповнить шкільний образ. Цей рюкзак стане улюбленим аксесуаром дитини, адже він просто незамінний для школи, додаткових занять і міських прогулянок.
Особливості рюкзака GO22-175M-10:
- Комфортна анатомічна спинка з м'якими подушечками з тканини, що дихає.
- Широкі та зручні лямки, ергономічна ущільнена ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- У рюкзаку 2 місткі відділення для зошитів, підручників, канцелярії.
- Внутрішні роздільники та гумка допомагають акуратно складати речі.
- 2 фронтальні кишені для пенала та канцелярського приладдя — у рюкзаку легко підтримувати порядок.
- Усередині є зручний органайзер для дрібних предметів.
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою або термоса.>
Що сподобається дітям:
Трендовий дизайн, завдяки якому шкільний образ завжди буде бездоганним. Якісний 3D-друк і яскраві декоративні елементи піднімуть настрій.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно;
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби;
- Дно рюкзака щільне — чудово витримує вагу книг.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного та надійного поліестеру.
GO22-175M-10 — можна брати до школи та на додаткові заняття. Він неймовірно легкий, місткий, комфортний, креативний. Рюкзак подарує відчуття комфорту, стане надійним супутником і частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 550 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 12 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 17 л |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 29.5 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 281 ₴











