Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чи може рюкзак бути одночасно яскравим, але не кричущим, ним і універсальним, легким і містким? Може! Якщо це міський рюкзак GO21-161M-1. Він призначений для хлопця 13-17+ років (зростом від 145 до 175 см), готовий до стрімкого темпу міського життя разом зі своїм господарем.
Особливості рюкзака GO21-161M-1:
- Анатомічна спинка з м'якими подушечками, яка піклується про правильну поставу.
- Рюкзак важить усього 500 г, завдяки чому додатково не навантажує хребет.
- Широкі та зручні лямки, м'яка ущільнена ручка — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт під час експлуатації рюкзака.
- 2 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії або інших речей.
Усередині:
- У першому відділенні — кишеня для ноутбука та кишеня для телефона з м'якою підкладкою з флісу.
- У другому — вшитий органайзер для ручок та інших дрібниць.
- 1 передня кишеня на потужній блискавці, яка одночасно слугує ефектним декором.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.>
На що ще варто звернути увагу:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Основний матеріал: міцний поліестер, який стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
Міський рюкзак GO21-161M-1 — це практична та добротна модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей або прогулянок із друзями. Місткий, легкий, креативний — рюкзак стане надійним супутником і частиною стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 500 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 20 л |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 761 ₴







