Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напівкаркасний ортопедичний рюкзак GO22-165S-1 призначений для школярів 6-8 років (зростом від 115 до 130 см).
Ця модель зачарує дітей ним і яскравим дизайном, а батьків вразить чудовою якістю й продуманим функціоналом.
Особливості рюкзака GO22-165S-1:
- Запатентована ергономічна спинка Ergo Kids з м'якими подушечками з повітропроникної тканини.
- Широкі та зручні лямки, нагрудний ремінь, м'яка ущільнена ручка, ручка-петля — ці продумані дрібниці піклуються про комфорт дитини.
- на обтічна форма «черепашка» з ущільненою передньою панеллю.
- 2 відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії — поміститься все й навіть трішки більше.
- Внутрішні роздільники, органайзер для канцелярії й безліч кишеньок допомагають акуратно складати речі.
- 2 бічні кишені на гумці для пляшечки з водою або термоса.li>
l>
Що сподобається дітям:
Ніжне забарвлення й ефектний декор із високоякісним 3D-друком і пухнастою нашивкою. Витончені фламінго покращують настрій і нагадують про літо.
На що варто звернути увагу батькам:
- Замки надійно вшиті, відкриваються легко та плавно.
- Металеві пулери на замках мають круглу форму та доповнені об'ємним логотипом GoPack, завдяки чому зручно лежать у руці та не вислизають із пальців.
- Світловідбивні елементи рівномірно розподілені по всій поверхні рюкзака, тому дитину буде видно на дорозі в темну пору доби.
- Дно рюкзака ущільнене та доповнене стійкими ніжками. Завдяки цьому дно менше бруднується й не прогинається під вагою книг.
- Основний матеріал: міцний поліестер, готовий до шкільних пригод. Він стійкий до пошкоджень і добре миється.
- Підкладка виготовлена з міцного поліестеру в тон рюкзака.
Шкільний рюкзак GO22-165S-1 допоможе привчити дитину до ладу й акуратності — такий у ранці продуманий функціонал. Висока якість рюкзака витримає темп маленького непосиди, а яскравий дизайн завжди поліпшить настрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 750 г |
| Висота | 34.5 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Колір | Бірюзовий |
| Об`єм | 12 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | полукаркасный |
- Ціна: 1 788 ₴











