Самокати серії Mini Micro Classic — вдосконалені та міцні самокати для дітей молодшого та дошкільного віку.
Виробник — швейцарська компанія Micro Mobility Systems AG, всесвітньо відома у виробництві самокатів для дітей і дорослих. Компанія заснована 1996 року. На сьогодні продукція компанії постачається у 80 країн світу. Усі деталі самоката — від деки до підшипників — створені з нетоксичних матеріалів, що підтверджується наявністю протоколів випробувань на відповідність європейським стандартам якості. Крім цього, кожен самокат проходить величезну кількість випробувань на надійність і безпеку, щоб споживач міг отримати найякісніший і найдовговічніший товар. Саме тому мільйони сімей у світі вибирають саме самокати Micro.
Самокат — це не тільки активне фізичне навантаження. З його допомогою в дитини поліпшуються баланс, координація й моторика. І для цього самокат має бути високотехнологічним і безпечним. Тому самокати Mini Micro Classic мають низку особливостей:
- використовують особливий тип пластику із заокругленими краями в доповненні з Т-подібною ручкою, що робить його безпечним для дітей і дає змогу уникнути травм
- стійка виготовлена з анодованого алюмінію. Це означає, що вона витримає найжорсткіші удари під час катання
- додаткові виступні елементи на деці знижують ковзання ноги за підвищеної вологості або під час дощу
- заднє гальмо забезпечить максимальний рівень безпеки
- поліуретанові колеса з підшипниками дадуть змогу пересуватися без шуму.
Характеристики:
- самокат підходить для дітей дошкільного віку (від 2 до 5 років) зростом до 110 cm і масою тіла до 50 kg
- прочная дека
- розміри деки — 30х11х6 cm.
- Т-подібна стійка, яку можна від'єднати для зручного транспортування самоката
- високоякісне гальмо
- колеса виготовлені з високоякісного поліуретану та укомплектовані підшипниками, що забезпечує безшумне та комфортне пересування тротуаром або парком
- вага самоката — 1,9 kg.
Колір: зелений.
Рекомендовано для дітей віком від 2 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micro |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Червоний |
| Конструкція | Цілісна |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації | Швейцарія |
- Ціна: 1 599 ₴







