Автомобіль SPEED RACING DRIFT з р/к - SWORD доставить Вашій дитині багато незабутніх вражень від динамічної, захоплюючої гри!
- Завдяки гумовим шинам автомобіль може долати асфальт, тротуарну плитку та цементне покриття.
- Потужний магнітний двигун розроблений для забезпечення більшої потужності автомобіля.
- Суперсильна система антизіткнення спроектована відповідно до конструкції моделі.
Такі характеристики дозволяють автомобілю SPEED RACING DRIFT з р/к - SWORD імітувати маневри справжньої машини, забезпечувати стійкість і краще зчеплення автомобіля з дорогою.
Модель відповідає 'Технічному регламенту обмеження використання деяких небезпечних речовин в електричному та електронному обладнанні (затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017р., №139)'.
Під дію вищевказаного техрегламенту потрапляють іграшки, які відповідають міжнародній директиві RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), що обмежує вміст шкідливих речовин. Ці іграшки є більш безпечними для дітей та довкілля.
Особливості:
- масштаб - 1:24,
- матеріал корпусу - пластик,
- радіус дії пульта - 45 м,
- тип приводу - задній,
- час роботи - 15 хвилин (залежить від стилю управління),
- живлення - 2 батарейки типу АА для пульта керування (в комплект не входять), 3 батарейки типу АА для машинки (в комплект не входять).
Машинки на радіокеруванні Sulong Toys дозволяють розвинути у дитини:
- вміння грати,
- сприйняття простору.
Рекомендовано для дітей віком від 8 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sulong Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 7 до 10 років |
| Колір корпусу | Сірий |
| Масштаб моделі | 1:24 |
| Радіус дії | 45 м |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 925 ₴











