Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 99*191*46 см
У комплекті: Надувне ліжко
Вбудований електронасос 220 В
Інструкція
самоклеящаяся латочка
Сумка для зберігання і перенесення
Вага в упаковці: 6,39 кг
Надувне ліжко серії Dura Beam виготовлена за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки зроблені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого ліжко стає набагато міцніше і легше. Поперечне розташування ребер жорсткості надає ліжка необхідну твердість і пружність.
Завдяки новій технології практично виключений розрив внутрішніх перегородок, ліжко стала стійкою і стабільною, значно зросла надійність і довговічність вироби.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизни, і в той же час легко чиститься.
Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати її пружність.
При відсутності електрики, ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташовано отвір для підключення механічного насоса.
У комплект входить сумка для перенесення ліжка і самоклеючі латки.
У комплекті: Надувне ліжко
Вбудований електронасос 220 В
Інструкція
самоклеящаяся латочка
Сумка для зберігання і перенесення
Вага в упаковці: 6,39 кг
Надувне ліжко серії Dura Beam виготовлена за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки зроблені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого ліжко стає набагато міцніше і легше. Поперечне розташування ребер жорсткості надає ліжка необхідну твердість і пружність.
Завдяки новій технології практично виключений розрив внутрішніх перегородок, ліжко стала стійкою і стабільною, значно зросла надійність і довговічність вироби.
Флоковане покриття ліжка не дає зісковзувати білизни, і в той же час легко чиститься.
Вбудований електронасос дозволяє швидко надувати і здувати ліжко і дає можливість відрегулювати її пружність.
При відсутності електрики, ліжко можна накачати механічним насосом. Для цього в центрі клапана розташовано отвір для підключення механічного насоса.
У комплект входить сумка для перенесення ліжка і самоклеючі латки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Максимально допустиме навантаження | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 191 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Додатково | |
| Тип насосу | Вбудований |
- Ціна: 2 399 ₴







