
Надувний чорний матрац велюровий з підголовником 183х203х25, Intex (64144)
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 64144
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розмір 183*203*25 см
У комплекті: матрац, рем.
Вага в упаковці: 4,87 кг
Матрац надувний серії Pillow Rest Classic Bed Dura-Beam виготовлений за технологією Fiber-Tech. Внутрішні перегородки виготовлені з безлічі поліефірних волокон, за рахунок чого він стає набагато міцнішим і легшим. Завдяки новій технології практично виключено розрив внутрішніх перегородок, значно зросла надійність та довговічність виробу. Флоковане покриття матраца не дає зісковзувати білизною, і водночас легко чиститься.
Клапан 3-в-1.
Накачати матрац можна будь-яким механічним чи електричним насосом Intex.
У комплекті самоклеюча латка та сумка для зберігання та транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Комплектація насосом | Ні |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 183 мм |
- Ціна: 1 399 ₴




