
Пенал без наповнення Education 1 відділення, Kite (K22-642-7)
187 ₴
- В наявності
- Код: K22-642-7
Шкільний пенал Kite K22-642-7 – суперлегенька та компактна модель для середньої школи. Вона дозволяє розмістити все необхідне письмове приладдя та інші канцелярські дрібниці, при цьому практично не займає місця в рюкзаку та радує неймовірно легкою вагою. Цей пенал – лаконічний, зручний та практичний, зі своєю неповторною родзинкою.
ний дизайн – для поціновувачів трендового мінімалізму та гармонійного поєднання кольорів. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком K22-905M-2, сумкою для взуття K22-601L-3 та гаманцем K22-598-2, щоб шкільний лук був довершеним та ефектним.
Еталонна німецька якість – гарантія довгої служби. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, чудово справляються із частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 відділення – містке та лаконічне;
- застібка – практична блискавка;
- розмір: 19х6,5х3,5 см – дуже компактний та легенький;
- міцні матеріали та надійна фурнітура – для довгої служби;
- матеріал – зносостійкий поліестер, усередині – міцна підкладка;
- ний лаконічний дизайн – можна зібрати ефектну капсулу із рюкзаком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 40 г |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 19 см |
| Колір | Різні кольори |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 187 ₴



