Гаманець Kite K22-598-5 виконаний із міцного поліестеру. Цей аксесуар має бути у кожного школяра. Адже він допомагає дитині завжди бути зібраною та організованою, а також зберігає в охайному вигляді кишенькові гроші, проїзний квиток, ключі та інші невеличкі за розміром, але дуже важливі предмети.
З цим гаманцем так приємно ходити в їдальню за свіжими булочками та ароматним чаєм! Він легкий, компактний та дуже місткий. Містить 1 основне відділення; 1 відділення на липучці для дрібниць; відділення для карток; металеве кільце для ключів та зовнішнє сітчасте відділення на блискавці. З такою кількістю функціональних кишеньок порядок гарантований!
ний дизайн ідеально поєднується з рюкзаком K22-905M-4 та пеналом K22-680-3. Зберіть усю колекцію шкільних товарів у єдиній капсулі. Дитина буде у захваті!
Гаманець оснащений якісною фурнітурою та легко застібається липучкою. Блискавка на внутрішньому відділенні працює плавно, бігунок – із тактильно приємним гумовим напиленням. Принт якісний, не тьмяніє з часом. Дуже корисний, приємний та потрібний подарунок для підлітків!
Особливості:
- 1 основне відділення – просторе та містке;
- 1 відділення на липучці – для дрібниць;
- зручне відділення для карток;
- металеве кільце для ключів;
- зовнішнє сітчасте відділення на блискавці – для монет;
- практична застібка – якісна липучка;
- круте оздоблення з яскравим принтом – поєднується із рюкзаком та пеналом;
- матеріал – міцний поліестер;
- якісні шви, надійна фурнітура;
- зносостійке тканинне окантування кромки;
- розмір – 26,5x12,5 см – компактний, відмінно поміститься у кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Липучка, Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стать | Для дівчаток |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 304 ₴






