Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак GO22-162L-5 – супермістка модель для школи, університету та міста. У нього 3 основні відділення, зручні кишені, ний дизайн та відмінна якість. Ідеальний варіант для активної молодої людини з масою захоплень.
Особливості рюкзака GO21-162L-5:
- Анатомічна спинка, яка дбає про правильну поставу.
- Широкі та зручні лямки, м'яка ущільнена ручка дбають про максимальний комфорт під час експлуатації рюкзака.
- 3 місткі відділення на блискавці для зошитів, підручників, канцелярії або інших речей.
- Всередині: кишеня для ноутбука чи планшета.
- 1 фронтальна кишеня для інших дрібниць.
- 2 бічні кишені з фіксуючою резинкою для пляшечки з водою або термоса.>
- Дизайн рюкзака та його патерн легко впишеться в будь-який , підійде як під зимовий, так і під літній одяг.
На що ще варто звернути увагу:
- Застібки надійно вшиті, легко і плавно відкриваються.
- Дно рюкзака ущільнене.
- Основний матеріал: міцний поліестер, який стійкий до пошкоджень та добре миється.
- Підкладка також виготовлена із міцного поліестеру в тон рюкзака.
Рюкзак GO22-162L-5 – це практична модель, яка може бути і шкільним рюкзаком для старшокласника, і рюкзаком для поїздок, подорожей чи прогулянок з друзями. Він місткий, легенький, практичний, стане невід'ємною частиною повсякденного стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoPack |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 630 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 12 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 363 ₴











