Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак шкільний 4 відділення HD-467 Head 4
- 2 зовнішні кишені - сітки
- зміцнена ручка
- жорстка ортопедична, профільована губкою, спинка
- відділення для планшета
- вихід для навушників
- кишеня для мобільного телефона з флісу
- органайзер із кишенею на замку у передньому відділенні
- профільовані металеві бігунки
- світловідбиваючі елементи
- кольорова зміцнена підкладка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 17 см |
| Каркасный рюкзак | Нет |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 18.6 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | L(145-175 см), M(130-145 см) |
| Пол | Для девочек |
| Ширина | 28 см |
| Основные атрибуты | |
| Возрастная группа | От 9 лет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип рюкзака | мягкий |
- Цена: 1 890 ₴






