
Рюкзак шкільний 4 HD-467 на 4 відділення, Head (502020037)
1 790 ₴
- В наявності
- Код: 502020025
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак шкільний 4 відділення HD-467 Head 4
- 2 зовнішні кишені - сітки
- зміцнена ручка
- жорстка ортопедична, профільована губкою, спинка
- відділення для планшета
- вихід для навушників
- кишеня для мобільного телефона з флісу
- органайзер із кишенею на замку у передньому відділенні
- профільовані металеві бігунки
- світловідбиваючі елементи
- кольорова зміцнена підкладка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 810 г |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 31 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 1 790 ₴






