Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- 3 відділення
- 2 зовнішні кишені-сітки
- 1 додаткова внутрішня кишеня
- відділення для ноутбука
- Одне відділення містить відсіки для аксесуарів, телефон і карабін для ключів
- Комфорт і безпека
- Ортопедична профільована губкою спинка
- М'які ергономічні регульовані лямки
- Водонепроникна тканина
- Світловідбивні елементи
- Розміри: 42 x 30 x 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 19 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 27 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Великий |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 300 ₴







