Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть яскраві маски для свята або гри з набором для творчості від 4M! У комплекті ви знайдете фарби, пензель і білий шаблон маски, який можна креативно доробити. Створіть образ чарівника або милої феї, улюбленого супергероя або веселого звірятка.
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню! Застелить поверхню газетами або клейонкою, надягніть немазкий одяг, щоб уникнути небажаних плям. Нанесіть фарбу на маску у два шари, щоб вона мала максимально яскравий вигляд. Якщо вам захочеться змінити дизайн, нанесіть поверх малюнка шар білої фарби, дайте йому просохнути та розфарбуйте маску заново.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Створюючи маски, діти весело проведуть час, зможуть розвинути уяву, дрібну моторику, проявити творчі здібності та навчитися поєднувати кольори. Набір для творчості можна використовувати в межах реджіо-педагогики.
У наборі:
Маска — 1 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
Влаштуйте вдома справжню творчу майстерню! Застелить поверхню газетами або клейонкою, надягніть немазкий одяг, щоб уникнути небажаних плям. Нанесіть фарбу на маску у два шари, щоб вона мала максимально яскравий вигляд. Якщо вам захочеться змінити дизайн, нанесіть поверх малюнка шар білої фарби, дайте йому просохнути та розфарбуйте маску заново.
Набір із серії Crafts буде цікавий дітям дошкільного віку від 5 років. Створюючи маски, діти весело проведуть час, зможуть розвинути уяву, дрібну моторику, проявити творчі здібності та навчитися поєднувати кольори. Набір для творчості можна використовувати в межах реджіо-педагогики.
У наборі:
Маска — 1 шт.
Набір фарб — 1 шт.
Пензлик — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 4M |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Висота | 9 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 21 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-03331 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкарського верстата | Да |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Crafts |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 4893156033314 |
| Мова друкарської інструкції | Англійська |
| ы | 4M |
- Ціна: 234 ₴



