Шкільний ортопедичний рюкзак Kite SN22-770M-1 виконаний з міцного поліестеру. Він неймовірно легкий, компактний і місткий.
Завдяки ущільненому дну та спинці, модель відповідає критеріям «ортопедії рюкзака» і дає змогу рівномірно розподіляти вагу та навантаження на всі відділи хребта.
Продумана організація внутрішнього простору — гарантія бездоганного порядку й акуратного зберігання шкільного приладдя.
Ще один важливий плюс — легкість! М'які рюкзаки, у середньому, на 200-300 г легші за каркасні.
Модель рекомендована для школярів зростом 130 – 145 см (6-10 років).
Яскравий ліцензійний дизайн зацікавить і надихне дитину. З легендарним Snoopy навчання перетвориться на захопливу пригоду!
Рюкзак Kite SN22-770M-1 снаружи:
- ортопедична спинка Ergo Kids: м'які подушечки повторюють природні вигини хребта, зменшуючи навантаження на спину та поперек;
- широкі м'які лямки S-подібної форми сприяють підтримці правильної постави;
- знімний нагрудний ремінь легким клацанням фіксує рюкзак в оптимальному положенні, бере участь у правильному розподілі ваги;
- 2 передні кишені на блискавці, одна з яких розрахована на розміщення ланчбокса або пенала;
- м'яка ущільнена ручка-переноска та текна ручка-петля для підвішування рюкзака на гачок;
- 2 бічні кишені на широкій еластичній гумці – для термоса або пляшечки з водою;
- посилене дно з практичним PU-покриттям легко очищається вологою серветкою;
- світловідбивні елементи з усіх боків — для видимості темної пори;
- високоякісні блискавки, які працюють плавно та надійно; приємні на дотик пуллери з гумовим напиленням;
- декор: веббінгова підвіска, світловідбивний друк, 3D раббер бейдж.
Рюкзак Kite SN22-770M-1 всередині:
- 1 основне відділення;
- 1 сітчаста кишеня на блискавці;
- кишеня для планшета з плюшем, який захищає екран ґаджета;
- міцна ована підкладка чорного кольору; іконки навігації, що підказують призначення кожного відділення та кишені;
- поле для персональних даних.
Матеріал і фурнітура пройшли випробування на міцність і зносостійкість. Модель потішить високою німецькою якістю та надійністю.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite SN22-667-3 та сумка для взуття Kite SN22-601M-2 у цьому ж дизайні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 706 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 27 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 115 ₴











