
Пенал без заповнення "Snoopy" 1 відділення, Kite (SN22-667-2)
335 ₴
- В наявності
- Код: NS22-667
Шкільний пенал Kite SN22-667-2 — на та практична модель, виготовлена з міцного поліестеру. Пенал неймовірно легкий і компактний — займає мінімум місця в рюкзаку. Містить одне об'ємне відділення на блискавці, у якому легко знайти необхідні канцелярські предмети: відкрив блискавку — і все, як на долоні. Ідеальний варіант для тих, хто цінує лаконічність і максимальну простоту у використанні.
ний дизайн підніматиме настрій на уроках і мотивуватиме вчитися із задоволенням. Зберіть капсульну колекцію в єдиному дизайні з рюкзаком SN22-770M-3, сумкою для взуття SN22-601M-3; створіть неперевершений шкільний лук для своєї дитини.
Еталонна німецька якість — гарантія довгої експлуатації. Тканина не тьмяніє, блискавка працює плавно. Пенали Kite готові до насиченого шкільного графіка, прекрасно справляються з частими відкриттями-закриттями на кожному уроці.
Особливості:
- 1 об'ємне відділення на блискавці – для письмового приладдя та дрібниць;
- розмір: 19х7х6,5 см – легкий та неймовірно компактний;
- міцні матеріали та надійна фурнітура — запорука довгої експлуатації;
- матеріал – поліестер: зносостійкий та міцний;
- всередині – міцна ована підкладка;
- ний дизайн в ліцензії Peanuts Snoopy – щоб вчитися з натхненням;
- можна зібрати ефектну капсулу з рюкзаком і сумкою для взуття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 45 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 19 см |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Ширина | 6.5 см |
- Ціна: 335 ₴



