
М'який рюкзак шкільний Education "Naruto", Kite (NR23-8001M)
2 532 ₴
- В наявності
- Код: NR23-8001M
Рюкзак Kite NR23-8001M – на ортопедична модель із міцного поліестеру. Продумана організація внутрішнього простору, приголомшлива місткість та трендовий дизайн у ліцензії Naruto. Втілення комфорту та бездоганної німецької якості.
Цей рюкзак незамінний для школи, екскурсій, поїздок, прогулянок та дозвілля. Завдяки безлічі зручних відділень та кишеньок, кожна річ буде на своєму місці. Ортопедична конструкція подбає про комфорт та здоров'я спини.
Подарунок до рюкзака – ний овий бафф Kite!
Модель рекомендована для підлітків 9-12 років, зростом 130-145 см.
Рюкзак Kite NR23-8001M зовні:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens з м'якими дихаючими подушечками – розроблена спеціально для підлітків середнього і старшого шкільного віку. Повторює природні вигини хребта, щільно прилягає і знижує навантаження на спину;
- широкі вентильовані лямки S-подібної форми м'яко лягають на плечі, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь в правильному рівномірному розподілі ваги;
- велика передня кишеня, всередині якої розташований органайзер для канцелярських дрібниць, знімна ключниця та кишеня для телефону з флісом, який захищає екран;
- 2 бокові кишені з сіточкою на гумці, в яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос; i>м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петля для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для практичності та стійкості;
- високоякісна фурнітура – надійні блискавки з масивними пуллерами працюють плавно;
- світловідбивні елементи – щоб дитина була помітною на дорозі в темну пору доби;
- декор раббер підвіска, підвіска з тасьми.
Рюкзак Kite NR23-8001M всередині:
- 2 просторих основних відділення;
- кишеня для планшета з флісом для захисту екрану;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, які підказують призначення кожної кишеньки.
До рюкзаку ідеально підходить сумка для взуття NR23-600L та пенал Kite NR23-599 у цьому ж дизайні.
Матеріали і фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не вигорає та довго зберігає первинний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 920 г |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 23 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 33 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 532 ₴










