Гаманець Kite K23-598-2 у патріотичному дизайні, що надихає, зроблений із міцного поліестеру. Цей аксесуар має бути в кожного школяра. Адже він допомагає дитині бути зібраною та організованою, а також зберігає в акуратному вигляді кишенькові гроші, проїзний квиток, ключі та інші невеликі за розміром, але дуже важливі предмети.
З цим гаманцем так здорово ходити в їдальню за свіжими булочками й ароматним чаєм! Він легкий, компактний і дуже місткий. Містить 1 основне відділення, 1 відділення на липучці для дріб'язку, відділення для карток; металеве кільце для ключів і зовнішнє сітчасте відділення на блискавці. З такою кількістю функціональних кишень лад гарантований!
Гаманець обладнаний якісною фурнітурою й легко застібається липучкою. Блискавка на внутрішньому відділенні працює плавно, бігунок — з тактильно приємним гумовим напиленням. Принт — якісний, не тьмяніє з часом. Дуже корисний, приємний та потрібний подарунок для підлітків!
Особливості:
- 1 основне відділення — просторе та містке;
- 1 відділення на липучці – для дрібниць;
- зручне відділення для карток;
- металеве кільце для ключів;
- зовнішнє сітчасте відділення на блискавці – для монет;
- практична застібка – якісна липучка;
- круте оформлення з патріотичним принтом – для натхнення;
- матеріал — міцний поліестер;
- якісні шви, надійна фурнітура;
- зносостійка тканинна окантовка крайки;
- розмір — 12,7х8,5х1 см — компактний, чудово поміститься в кишені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 50 г |
| Довжина | 120 мм |
| Застібка | Липучка, Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стать | Для дівчаток |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 304 ₴






