
Рюкзак м'який для середньої та старшої школи Education, Kite (K22-905M-5)
2 163 ₴
- В наявності
- Код: K22-905M-6
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак Kite K22-905M-5 виконаний із міцного поліестеру. Комфортний, ний і неймовірно місткий. Трендовий дизайн з гармонійним оформленням покращить настрій, а оптимальна кількість кишень допоможе зберігати канцелярію бездоганно. Про збереження здорової постави подбає ортопедична спинка з м'якими подушечками.
Модель рекомендована для дівчаток віком 9-12 років, зростом від 130 до 145 см.
У подарунок до рюкзака — ний овий баф Kite!
Рюкзак Kite K22-905M-5 снаружи:
- запатентована ортопедична спинка Ergo Teens — створена для дітей середнього та старшого шкільного віку, з урахуванням їх анатомічних особливостей. М'які подушечки з мікропористою сіточкою знижують навантаження на спину;
- широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі. Вони м'які та повітропроникні, не тиснуть і не натирають;
- знімний нагрудний ремінь фіксує лямки в зручному положенні, бере участь у правильному розподілі ваги;
- містка передня кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на гумці, у яких зручно розміщувати пляшечку з водою або невеликий термос; i>м'яка ущільнена ручка-переноска з EVA всередині;
- текна петелька для підвішування рюкзака на гачок;
- посилене дно для стійкості та практичності;
- високоякісна фурнітура — блискавки, що плавно працюють, зі зручними масивними пуллерами;
- світловідбивні елементи – щоб дитина була помітною на дорозі в темну пору доби;
- декор: декоративна тасьма з пряжкою, 3D раббер бейдж з лого Kite.
Рюкзак Kite K22-905M-5 всередині:
- 2 просторих відділення;
- система внутрішніх роздільників з фіксувальною гумкою – для порядку та правильного розподілу ваги;
- кишеня для планшета з флісом, що захищає екран гаджета;
- зручний органайзер для канцелярських дрібниць; знімна ключниця;
- кишеня з флісовою вставкою для телефона;
- міцна ована підкладка;
- іконки внутрішньої навігації, що підказують призначення кожної кишеньки.
До рюкзака ідеально підходить пенал Kite K22-642-1 в цьому ж дизайні.
Матеріали та фурнітура пройшли випробування на міцність і стійкість до зношування. Тканина не блякне, довго зберігає первісний вигляд. Блискавки – якісні та надійні, працюють плавно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 764 г |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 13 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 32 см |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 9 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рюкзака | м'який |
- Ціна: 2 163 ₴










