Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти люблять малювати, а магнітна дошка для малювання Megasketcher від TOMY — це весела та проста варіація традиційних олівців і паперу. Розмір цієї магнітної дошки становить 14 х 10 х 5 см (екран із рамкою). Чарівна ручка, прикріплена мотузкою, щоб не загубити, дає змогу дітям малювати та писати, а намагнічений штамп у формі зірки додасть дитячим малюнкам шарму.
Екран дає змогу художникам-початківцям малювати чіткі малюнки, стимулюючи дрібну моторику пальців і розвиваючи координацію руки-очі, зорову пам'ять і просторове мислення. Для нового малюнка просто потягніть важіль вгору та вниз, і попередня картинка зітреться — можна починати заново.
Магнітна дошка для малювання Megasketcher — це захопливий і практичний спосіб розвитку художнього смаку та творчих здібностей у дітей від 3 років. Ідеально підходить для тривалих поїздок і подорожей або дощових днів удома.
Екран дає змогу художникам-початківцям малювати чіткі малюнки, стимулюючи дрібну моторику пальців і розвиваючи координацію руки-очі, зорову пам'ять і просторове мислення. Для нового малюнка просто потягніть важіль вгору та вниз, і попередня картинка зітреться — можна починати заново.
Магнітна дошка для малювання Megasketcher — це захопливий і практичний спосіб розвитку художнього смаку та творчих здібностей у дітей від 3 років. Ідеально підходить для тривалих поїздок і подорожей або дощових днів удома.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 26 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 3 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E72741 |
| Вага | 0.46 кг |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Код УКТВЭД | 9610000000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Матеріал | Пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Країна реєстрації ТМ | Ірландія |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | білий, блакитний |
| Штрихкод | 5011666727410 |
- Ціна: 1 217 ₴









