Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як допомогти малюкові міцно стати на ніжки та впевнено топати вперед? Подаруйте йому милого друга-ежика на коліщатках! Зручна іграшка-каталка Viga Toys серії PolarB розроблена для дітей від 18 місяців. Вона стане постійним супутником вашого малюка та улюбленою розвивальною іграшкою, яку так цікаво возити за собою, тримаючи за шнурок.
Завдяки великим дерев'яним колесам каталка Їжачок стійка. Вона допоможе поліпшити навички ходьби та розвинути рухову активність. У компанії з таким другом дитина почуватиметься впевненіше — ігри стануть рухливішими, зміцниться координація рухів. Крок за кроком малюк освоїть різні повороти, навчиться орієнтуватися в просторі (вліво-вправо, вперед-назад) і навіть ходити задом спереду. Пізнання світу з каталкою на мотузочку проходитиме цікавіше!
Як і всі розвивальні іграшки серії PolarB, каталка Їжачок Viga Toys виготовлена в спокійних пастельних тонах із якісного дерева та покрита нешкідливими фарбами. Усі краї заокруглені, гладко відшліфовані. Іграшка повністю безпечна у використанні, відповідає американському (ASTM) і європейському (EN71) стандартам якості.
Завдяки великим дерев'яним колесам каталка Їжачок стійка. Вона допоможе поліпшити навички ходьби та розвинути рухову активність. У компанії з таким другом дитина почуватиметься впевненіше — ігри стануть рухливішими, зміцниться координація рухів. Крок за кроком малюк освоїть різні повороти, навчиться орієнтуватися в просторі (вліво-вправо, вперед-назад) і навіть ходити задом спереду. Пізнання світу з каталкою на мотузочку проходитиме цікавіше!
Як і всі розвивальні іграшки серії PolarB, каталка Їжачок Viga Toys виготовлена в спокійних пастельних тонах із якісного дерева та покрита нешкідливими фарбами. Усі краї заокруглені, гладко відшліфовані. Іграшка повністю безпечна у використанні, відповідає американському (ASTM) і європейському (EN71) стандартам якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PolarB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 6 см |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Довжина | 15 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44003 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 36 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | коричневий, жовтий |
| Штрихкод | 6971608440038 |
- Ціна: 10 ₴









