Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Познайомте дитину з фігурами та кольорами за допомогою рамки-вкладки від Viga Toys. Навчальний набір складається з дерев'яної рамки з 8 виїмками різних форм і вкладками до них. На кожному елементі є зручна ручка. Розвивальна іграшка буде цікава хлопчикам і дівчаткам переддошкільного віку від 18 місяців.
З барвистою дерев'яною рамкою-вкладкою Viga Toys Кольорові фігури дитина навчиться розпізнавати предмети за формою: квадратний, круглий, трикутний, овальний та інші, а також запам'ятає кілька основних кольорів: червоний, синій, зелений, жовтий і їхні відтінки. Крім того, малюк розвине уважність, логічне мислення, пам'ять і моторику рук.
Дерев'яна іграшка рекомендована для методик навчання Монтессорі, Нікітіних, Сегена. Її можна використовувати як удома, так і в дитячих садках і центрах розвитку. Пазл-вкладиш доречний і в інклюзивній освіті.
Такі іграшки мотивують дитину до пізнання світу, ігор, досліджень і творчості. Розвивальні дерев'яні іграшки сприятливо впливають на сенсорну систему малюка: вони приємні на дотик, мають вагу. Яскраве колірне оформлення рамки-вкладки стимулює візуальне сприйняття, що важливо для навчання.
Пазл-вкладка розміром 30 х 22,5 см і його деталі виготовлені з екологічно чистого матеріалу — деревини, завтовшки 1 см. Барвники, використані для покриття — безпечні та гіпоалергенні. Розвивальна іграшка виготовлена за стандартами безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті підставка та 8 вкладок із ручками.
Малюнки-підказки під вкладками немає.
З барвистою дерев'яною рамкою-вкладкою Viga Toys Кольорові фігури дитина навчиться розпізнавати предмети за формою: квадратний, круглий, трикутний, овальний та інші, а також запам'ятає кілька основних кольорів: червоний, синій, зелений, жовтий і їхні відтінки. Крім того, малюк розвине уважність, логічне мислення, пам'ять і моторику рук.
Дерев'яна іграшка рекомендована для методик навчання Монтессорі, Нікітіних, Сегена. Її можна використовувати як удома, так і в дитячих садках і центрах розвитку. Пазл-вкладиш доречний і в інклюзивній освіті.
Такі іграшки мотивують дитину до пізнання світу, ігор, досліджень і творчості. Розвивальні дерев'яні іграшки сприятливо впливають на сенсорну систему малюка: вони приємні на дотик, мають вагу. Яскраве колірне оформлення рамки-вкладки стимулює візуальне сприйняття, що важливо для навчання.
Пазл-вкладка розміром 30 х 22,5 см і його деталі виготовлені з екологічно чистого матеріалу — деревини, завтовшки 1 см. Барвники, використані для покриття — безпечні та гіпоалергенні. Розвивальна іграшка виготовлена за стандартами безпеки та якості: європейському EN71, американському ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті підставка та 8 вкладок із ручками.
Малюнки-підказки під вкладками немає.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50015 |
| Вага | 0.5 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтессорі, Нікіті, Сегена |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510500153 |
- Ціна: 368 ₴




