Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чим потішити малюка півтора-двох років? Подаруйте йому блоковий пазл із веселим персонажем! Ця проста розвивальна іграшка, виготовлена у формі більшочікої сонечки, принесе дитині позитивні емоції та користь.
Дерев'яний мініпазл Viga Toys Сонечко сподобається дівчаткам і хлопчикам від 18 місяців. Він складається з 5 великих, гладко відшліфованих деталей, які зручно брати маленькими руками. Завдяки цьому малюки із задоволенням збирають гарну композицію, попутно знайомляться з кольорами та формами, розвивають зорово-моторну координацію і гнучкість пальців.
Також діти тренують образне та логічне мислення, довільну увагу, пам'ять, вчаться зіставляти частини та ціле. Розвивальний пазл із симпатичним комахами від Viga Toys добре підходить для методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі.
Дерев'яний пазл із блоків стане однією з найулюбленіших іграшок юного дослідника. Цю головоломку легко складати та розбирати. Розмір квадратної основи 15 см, товщина 2 см. Краї згладжені, кути заокруглені.
Всі дерев'яні іграшки та набори а Viga Toys відповідають стандартам EN71 і ASTM за якістю й безпекою.
На основі немає картинки-підказки.
Дерев'яний мініпазл Viga Toys Сонечко сподобається дівчаткам і хлопчикам від 18 місяців. Він складається з 5 великих, гладко відшліфованих деталей, які зручно брати маленькими руками. Завдяки цьому малюки із задоволенням збирають гарну композицію, попутно знайомляться з кольорами та формами, розвивають зорово-моторну координацію і гнучкість пальців.
Також діти тренують образне та логічне мислення, довільну увагу, пам'ять, вчаться зіставляти частини та ціле. Розвивальний пазл із симпатичним комахами від Viga Toys добре підходить для методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі.
Дерев'яний пазл із блоків стане однією з найулюбленіших іграшок юного дослідника. Цю головоломку легко складати та розбирати. Розмір квадратної основи 15 см, товщина 2 см. Краї згладжені, кути заокруглені.
Всі дерев'яні іграшки та набори а Viga Toys відповідають стандартам EN71 і ASTM за якістю й безпекою.
На основі немає картинки-підказки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50168 |
| Вага | 0.2 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501686 |
- Ціна: 194 ₴





