Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чим потішити малюка півтора-двох років? Подаруйте йому блоковий пазл із веселим персонажем! Ця проста розвивальна іграшка, виготовлена у формі усміхненого метелика, принесе дитині позитивні емоції та користь.
Дерев'яний мініпазл Viga Toys Метелик сподобається дівчаткам і хлопчикам від 18 місяців. Він складається з 5 великих, гладко відшліфованих деталей, які зручно брати маленькими руками. Завдяки цьому малюки із задоволенням збирають гарну композицію, попутно знайомляться з кольорами та формами, розвивають зорово-моторну координацію і гнучкість пальців.
Також діти тренують образне та логічне мислення, довільну увагу, пам'ять, вчаться зіставляти частини та ціле. Розвивальний пазл Метелик від Viga Toys добре підходить для методик раннього розвитку й педагогіки Монтессорі.
Дерев'яний пазл із блоків стане однією з найулюбленіших і найкорисніших іграшок юного дослідника. Цю головоломку легко збирати та розбирати. Розмір квадратної основи 15 см, товщина 2 см. Всі дерев'яні іграшки та набори а Viga Toys відповідають стандартам EN71 і ASTM за якістю й безпекою.
На основі немає картинки-підказки.
Дерев'яний мініпазл Viga Toys Метелик сподобається дівчаткам і хлопчикам від 18 місяців. Він складається з 5 великих, гладко відшліфованих деталей, які зручно брати маленькими руками. Завдяки цьому малюки із задоволенням збирають гарну композицію, попутно знайомляться з кольорами та формами, розвивають зорово-моторну координацію і гнучкість пальців.
Також діти тренують образне та логічне мислення, довільну увагу, пам'ять, вчаться зіставляти частини та ціле. Розвивальний пазл Метелик від Viga Toys добре підходить для методик раннього розвитку й педагогіки Монтессорі.
Дерев'яний пазл із блоків стане однією з найулюбленіших і найкорисніших іграшок юного дослідника. Цю головоломку легко збирати та розбирати. Розмір квадратної основи 15 см, товщина 2 см. Всі дерев'яні іграшки та набори а Viga Toys відповідають стандартам EN71 і ASTM за якістю й безпекою.
На основі немає картинки-підказки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50170 |
| Вага | 0.2 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510501709 |
- Ціна: 194 ₴





