Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей кольоровий пазл легко зібрати завдяки невеликій кількості великих дерев'яних деталей, які зручно брати маленькими руками. Іграшка підходить для знайомства з кольорами, формами предметів, допомагає розвивати мислення, координацію рук і очей, дрібну моторику рук.
Пазл складається з п'яти великих елементів, які зручно брати дитині до рук, і підставки.
На основі немає картинки-підказки.
Пазл складається з п'яти великих елементів, які зручно брати дитині до рук, і підставки.
На основі немає картинки-підказки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50172 |
| Вага | 0.2 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 72 |
| Кількість предметів в наборі | 5 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510501723 |
- Ціна: 194 ₴





