Набір для творчості Viga Toys Дерев'яна аплікація Будівельна техніка (50336)
732 ₴
- Немає в наявності
- Код: 50336
+380 (73) 678-14-13
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір для творчості Viga Toys Дерев'яна аплікація Будівельна техніка (50336)
732 ₴
Немає в наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як привчити дитину до корисної праці без тиску та примусу? Простіше це зробити в ранньому віці за допомогою правильно підібраної розвивальної гри.
Набір для творчості від Viga Toys Будівельна техніка для дітей від 3 років дає малюкові можливість отримати елементарні навички конструювання, навчитися користуватися простими побутовими інструментами — цвяхами та молотком. Що для цього потрібно?
Спочатку познайомимося з комплектацією. В ігровий набір входять: 5 карток з 10 прикладами створення транспортних засобів, 45 складових частин для їх збирання, коркова дошка, молоток, паковання гвоздиків.
Перш ніж почати працювати з інструментом, влаштуйте на столі або підлозі творчу майстерню. Спочатку необхідно правильно підібрати для свого транспорту складники, і на корковій дошці викласти з них потрібну модель. Далі дістаємо молоток і гвоздики, і з їхньою допомогою акуратно фіксуємо на дошці зібраний транспортний засіб.
Взаємодіючи з такою розвивальною іграшкою, дитина не тільки навчиться координувати роботу очей і рук, а й стане відповідальнішою, уважнішою, зосередженою. Отримані в дитинстві навички нікуди не дінуться й неминуче перейдуть у доросле життя.
Набір для творчості Будівельна техніка рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку. Ідеальний для роботи за методикою Реджіо.
Набір для творчості від Viga Toys Будівельна техніка для дітей від 3 років дає малюкові можливість отримати елементарні навички конструювання, навчитися користуватися простими побутовими інструментами — цвяхами та молотком. Що для цього потрібно?
Спочатку познайомимося з комплектацією. В ігровий набір входять: 5 карток з 10 прикладами створення транспортних засобів, 45 складових частин для їх збирання, коркова дошка, молоток, паковання гвоздиків.
Перш ніж почати працювати з інструментом, влаштуйте на столі або підлозі творчу майстерню. Спочатку необхідно правильно підібрати для свого транспорту складники, і на корковій дошці викласти з них потрібну модель. Далі дістаємо молоток і гвоздики, і з їхньою допомогою акуратно фіксуємо на дошці зібраний транспортний засіб.
Взаємодіючи з такою розвивальною іграшкою, дитина не тільки навчиться координувати роботу очей і рук, а й стане відповідальнішою, уважнішою, зосередженою. Отримані в дитинстві навички нікуди не дінуться й неминуче перейдуть у доросле життя.
Набір для творчості Будівельна техніка рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку. Ідеальний для роботи за методикою Реджіо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 20 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50336 |
| Вага | 0.5 кг |
| Вага (кг) | 0,5 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 45 |
| Матеріал | Дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Методи навчання | Реджіо |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6934510503369 |
- Ціна: 732 ₴

