Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як зацікавити малюків корисною грою? Дайте їм для цього цікавий матеріал — дитячі пазли. Дерев'яна рамка-вкладиш від Viga Toys Звірята в Африці створена для дитини від 18 місяців з урахуванням особливостей віку.
Пазл-вкладиш складається з дерев'яної основи із зображенням зеленої галявини з озером, пальмами та 4 вкладених деталей у формі лева, зебри, слоника, жирафа. На кожній плоскій фігурці є маленька ручка, за яку зручно братися, щоб розставляти по місцях елементи пазла.
Ця нескладна розвивальна іграшка чудово тренує моторику рук і логічне мислення. Дитині необхідно уобразити не тільки куди, але і як правильно вставити картинку. Завдяки ручкам у центрі вкладок малюк не сплутує лицьовий бік із обертом і легше запам'ятає розташування звірят на основі. Батьки можуть бути спокійні: великі елементи міцної дерев'яної іграшки безпечні навіть для малюків до 3 років. Рамки-вкладки добре підходять для занять за методикою Монтессорі.
Дерев'яна рамка-вкладка Viga Toys Звірята в Африці виготовлена з наутрального матеріалу, всі краї відшліфовані, кути згладжені. Пофарбована яскравими безпечними фарбами. Відповідає стандартам дитячих іграшок EN71 і ASTM.
На основі є картинка-підказка.
Пазл-вкладиш складається з дерев'яної основи із зображенням зеленої галявини з озером, пальмами та 4 вкладених деталей у формі лева, зебри, слоника, жирафа. На кожній плоскій фігурці є маленька ручка, за яку зручно братися, щоб розставляти по місцях елементи пазла.
Ця нескладна розвивальна іграшка чудово тренує моторику рук і логічне мислення. Дитині необхідно уобразити не тільки куди, але і як правильно вставити картинку. Завдяки ручкам у центрі вкладок малюк не сплутує лицьовий бік із обертом і легше запам'ятає розташування звірят на основі. Батьки можуть бути спокійні: великі елементи міцної дерев'яної іграшки безпечні навіть для малюків до 3 років. Рамки-вкладки добре підходять для занять за методикою Монтессорі.
Дерев'яна рамка-вкладка Viga Toys Звірята в Африці виготовлена з наутрального матеріалу, всі краї відшліфовані, кути згладжені. Пофарбована яскравими безпечними фарбами. Відповідає стандартам дитячих іграшок EN71 і ASTM.
На основі є картинка-підказка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 23 мм |
| Довжина | 3 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50840 |
| Вага | 0.3 кг |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уява | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Методи навчання | Монтесорі |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510508401 |
- Ціна: 308 ₴



