Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір трафаретів Hape Букви та цифри призначений для дітей від 4 років. Дитина вивчатиме латинський алфавіт, розвиватиме ранні навички рахунку та тренуватиме свій почерк за допомогою цього барвистого набору трафаретів букв, цифр і альбому із завданнями. Дуже добре підходить для занять із мольбертом.
За допомогою цього барвистого набору малюк навчиться алфавіту, рахунку та письма, весело проводячи час. Містить 44 букви, цифри та знаки, 8 маркерів для білої дошки з гумками, альбом для занять.
Використовуючи трафарети, діти можуть створювати літери та цифри ідеальної форми. Після завдань з 12-стороннього альбому вони можуть і далі практикуватися самі. Розвивайте творче мислення дитини та її ранні навички рахунку за допомогою набору трафаретів букв і цифр.
Всі продукти Hape виготовлені з високоякісних матеріалів і пофарбовані нетоксичними фарбами, безпечними для дітей. Це ідеальний подарунок для дітей від 4 років. Кожен виріб зручно тримати в руці та використовувати.
За допомогою цього барвистого набору малюк навчиться алфавіту, рахунку та письма, весело проводячи час. Містить 44 букви, цифри та знаки, 8 маркерів для білої дошки з гумками, альбом для занять.
Використовуючи трафарети, діти можуть створювати літери та цифри ідеальної форми. Після завдань з 12-стороннього альбому вони можуть і далі практикуватися самі. Розвивайте творче мислення дитини та її ранні навички рахунку за допомогою набору трафаретів букв і цифр.
Всі продукти Hape виготовлені з високоякісних матеріалів і пофарбовані нетоксичними фарбами, безпечними для дітей. Це ідеальний подарунок для дітей від 4 років. Кожен виріб зручно тримати в руці та використовувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1070 |
| Вага | 0.48 кг |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Уява | 1 |
| Висота | 5 |
| Код УКТВЭД | 9608500000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 66 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478036604 |
- Ціна: 895 ₴






