Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості Hape Дудлінг призначений для дітей від 4 років. До набору входять три тематичних трафарети, 20 аркушів для скретчингу з трьома типами кольорових шарів, два дерев'яні стилуси та лист-інструкція.
Помістіть трафарети на один із 20 доданих аркушів і акуратно зітріть силует дерев'яним стилусом, щоб відкрити під ним кольоровий шар або з блискітками. Поєднуйте трафарети, щоб створити прекрасний малюнок.
Набір ідеально підходить для маленьких художників, щоб дізнатися більше про дудлінг і мистецтво. Розвивайте творче мислення дитини та її дрібну моторику за допомогою гарного набору для скретч-арту.
Всі продукти Hape виготовлені з високоякісних матеріалів і пофарбовані нетоксичними фарбами, безпечними для дітей. Це ідеальний подарунок для дітей від 4 років. Кожен виріб зручно тримати в руці та використовувати.
Помістіть трафарети на один із 20 доданих аркушів і акуратно зітріть силует дерев'яним стилусом, щоб відкрити під ним кольоровий шар або з блискітками. Поєднуйте трафарети, щоб створити прекрасний малюнок.
Набір ідеально підходить для маленьких художників, щоб дізнатися більше про дудлінг і мистецтво. Розвивайте творче мислення дитини та її дрібну моторику за допомогою гарного набору для скретч-арту.
Всі продукти Hape виготовлені з високоякісних матеріалів і пофарбовані нетоксичними фарбами, безпечними для дітей. Це ідеальний подарунок для дітей від 4 років. Кожен виріб зручно тримати в руці та використовувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 5 років |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1071 |
| Вага | 0.46 кг |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 3926100000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 26 |
| Матеріал | папір, пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478036581 |
- Ціна: 895 ₴






