Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для декорування магнітів Hape Казки підходить для дітей від 3 років. Прикрасьте холодильник чарівними магнітиками за допомогою цього набору для творчості. У комплекті 10 фанерних заготівок для розфарбовування.
До набору входять 6 маркерів із блискітками, 10 магнітів на тему казкових героїв, а також постер. Добре підходить для занять із мольбертом.
Яскраві кольори та творча тематика цих магнітів стимулюватимуть уяву дитини не тільки під час їхнього розфарбовування, але й щоразу, коли вона дивитиметься на свої творіння.
Ця іграшка призначена для дітей віком від 3 років. Розфарбовування магнітів допомагає розвинути дрібну моторику та розпізнавання кольорів, а казкова тема — чудова можливість розвинути навички уяви.
До набору входять 6 маркерів із блискітками, 10 магнітів на тему казкових героїв, а також постер. Добре підходить для занять із мольбертом.
Яскраві кольори та творча тематика цих магнітів стимулюватимуть уяву дитини не тільки під час їхнього розфарбовування, але й щоразу, коли вона дивитиметься на свої творіння.
Ця іграшка призначена для дітей віком від 3 років. Розфарбовування магнітів допомагає розвинути дрібну моторику та розпізнавання кольорів, а казкова тема — чудова можливість розвинути навички уяви.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 5 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 24 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 33 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1077 |
| Вага | 0.5 кг |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Код УКТВЭД | 8505199000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 6 |
| Кількість предметів в наборі | 18 |
| Матеріал | папір, метал, дерево |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Творча майстерня |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478037700 |
- Ціна: 1 015 ₴








