
Біговел Hape двоколісний червоний (E1099)
7 501 ₴
- В наявності
- Код: E1099
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біговел Hape двоколісний червоний створений для дітей від 3 років. Простий у використанні, цей міцний біговел розроблений так, щоб маленькі дослідники могли відразу вирушити в дорогу.
Ви побачите, як діти стануть впевненішими в собі, коли освоїть балансування. Це забезпечить перехід на педальний велосипед.
Біговел виготовлений із використанням природного матеріалу — корка. Має підставку для ніг.
Катання на біговелі ідеально підходить для того, щоб маленькі ніжки могли вирушити в довгі пригоди без допомоги батьків. Крім того, шини із захистом від проколів дають змогу долати навіть найвибагливіші місцевості.
• Біговел із регульованими кермом і сидінням, щоб дитина могла кататися знову і знову, навіть коли вона підросте.
• Поїздки на біговелі Hape мають пріоритет комфорту, а також безпеки. Ось чому передбачене безпечне кермове керування — механізм, який запобігає повороту на понад 60 градусів.
• Їзда на біговелі має важливе значення для розвитку ключових моторних навичок, оскільки діти використовують свої руки та пальці, щоб рулити та їхати, що допомагає покращити зорово-моторну координацію, рівновагу та спритність.
Ви побачите, як діти стануть впевненішими в собі, коли освоїть балансування. Це забезпечить перехід на педальний велосипед.
Біговел виготовлений із використанням природного матеріалу — корка. Має підставку для ніг.
Катання на біговелі ідеально підходить для того, щоб маленькі ніжки могли вирушити в довгі пригоди без допомоги батьків. Крім того, шини із захистом від проколів дають змогу долати навіть найвибагливіші місцевості.
• Біговел із регульованими кермом і сидінням, щоб дитина могла кататися знову і знову, навіть коли вона підросте.
• Поїздки на біговелі Hape мають пріоритет комфорту, а також безпеки. Ось чому передбачене безпечне кермове керування — механізм, який запобігає повороту на понад 60 градусів.
• Їзда на біговелі має важливе значення для розвитку ключових моторних навичок, оскільки діти використовують свої руки та пальці, щоб рулити та їхати, що допомагає покращити зорово-моторну координацію, рівновагу та спритність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Висота | 18 см |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина | 37 см |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Ширина | 69 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1099 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503001000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 1 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Оброблені упаковки | Картон |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Біговел |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Простірне мислення | 1 |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Активні ігри |
| Тип | Товар |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Штрихкод | 6943478035638 |
- Ціна: 7 501 ₴







