
Дерев'яна рамка-вкладиш Hape Спеціальний транспорт (E1406)
502 ₴
- В наявності
- Код: E1406
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна рамка-вкладиш Hape Спеціальний транспорт створена для дітей від 2 років і особливо сподобається хлопчикам. Дерев'яна головоломка з 9 деталей дає змогу дітям дізнатися більше про різні види транспортних засобів.
Пазл призначений для маленьких пальчиків — його деталі легко тримати. Дитині від 24 місяців буде цікаво розглядати транспортні засоби, вивчати кольори та форми під час гри.
• Це якісна іграшка з нетоксичним оздобленням і безпечними для дітей матеріалами.
• Складіть пазл, поєднавши фігури або зображення з виїмками, і накличте всі транспортні засоби під час гри.
• Діти дізнаються більше про різні типи транспортних засобів за допомогою цієї барвистої та захопливої головоломки.
• Дерев'яна рамка-вкладиш Hape Спеціальний транспорт допомагає розвивати в дітей дрібну моторику та зорово-моторну координацію.
• Безпечне для дітей забарвлення та міцна дерев'яна конструкція роблять цю іграшку довговічною й улюбленою надовго.
Пазл призначений для маленьких пальчиків — його деталі легко тримати. Дитині від 24 місяців буде цікаво розглядати транспортні засоби, вивчати кольори та форми під час гри.
• Це якісна іграшка з нетоксичним оздобленням і безпечними для дітей матеріалами.
• Складіть пазл, поєднавши фігури або зображення з виїмками, і накличте всі транспортні засоби під час гри.
• Діти дізнаються більше про різні типи транспортних засобів за допомогою цієї барвистої та захопливої головоломки.
• Дерев'яна рамка-вкладиш Hape Спеціальний транспорт допомагає розвивати в дітей дрібну моторику та зорово-моторну координацію.
• Безпечне для дітей забарвлення та міцна дерев'яна конструкція роблять цю іграшку довговічною й улюбленою надовго.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Розміри | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1406 |
| Вага | 0.38 кг |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Підкатегорія | Рамки-кладиші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478018679 |
- Ціна: 502 ₴


