
Дерев'яний пазл Hape Англійський алфавіт (E1551)
884 ₴
- В наявності
- Код: E1551
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний пазл Hape Англійський алфавіт підходить для дітей від 3 років. Ця барвиста головоломка знайомить малюків із великими літерами латинського алфавіту, щоб вони могли зробити перші кроки до читання й письма.
Великі яскраві літери ідеально підходять для маленьких ручок. Блоки можна розміщувати вертикально та горизонтально, вставляти у відповідні вирізи на основі.
Складайте слоги та слова, запам'ятовуйте голосні та приголосні літери. Барвистий пазл дає змогу дітям вивчити англійський алфавіт і кольори, поліпшити зорово-моторну координацію.
Дерев'яні елементи пазла виготовлені з міцної якісної деревини. Гладкі літери алфавіту покриті безпечними фарбами, які не вицвітають.
Великі яскраві літери ідеально підходять для маленьких ручок. Блоки можна розміщувати вертикально та горизонтально, вставляти у відповідні вирізи на основі.
Складайте слоги та слова, запам'ятовуйте голосні та приголосні літери. Барвистий пазл дає змогу дітям вивчити англійський алфавіт і кольори, поліпшити зорово-моторну координацію.
Дерев'яні елементи пазла виготовлені з міцної якісної деревини. Гладкі літери алфавіту покриті безпечними фарбами, які не вицвітають.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 3 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1551 |
| Вага | 0.61 кг |
| Вага (кг) | 0,52 |
| Уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не звертаючи уваги на упаковку | Ні. |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Код УКТВЭД | 9503007000 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 12 |
| Кількість предметів в наборі | 27 |
| Логічне мислення | 1 |
| Оброблені упаковки | картон, пластик |
| Маленька моторика | 1 |
| Ручки на коробці | Ні. |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Соціальні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Алфавіт і лист |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478018754 |
- Ціна: 884 ₴


