
Дерев'яний пазл Hape Місто професій (E1624)
621 ₴
- В наявності
- Код: E1624
+380 (73) 678-14-13
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен має свою важливу роботу, щоб місто й далі працював! Круглий дерев'яний пазл Місто професій від Hape цікава настільна гра для допитливих хлопчиків і дівчаток. Іграшка призначена для дітей віком 4 роки та старших. У такому віці малюки вже активно грають у рольові ігри та починають імітувати дорослих і їхнє заняття. У цій двосторонній головоломці проілюстровані професії пожежника, вчителя, поштового працівника, кухаря, лікаря та будівельника. Діаметр гри: 24,5 см.
Дерев'яний пазл Hape Місто професій (E1624) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 24.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1624 |
| Вага | 0.3 кг |
| Вага (кг) | 0,25 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, МДФ |
| Маленька моторика | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478024021 |
- Ціна: 621 ₴







