Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний двосторонній пазл Звірята на фермі від Hape цікава настільна гра для вивчення рахунку від 1 до 10. Поєднайте усіх звірів разом і поверніть пазл, щоб побачити, чи порядку цифри. Головоломка може стояти на столі вертикально. Розмір гри: 34 х 13 см.
Ця захоплива гра підійде для хлопчиків і дівчаток віком від 3 років.
Дерев'яний пазл із цифрами Hape Звірята на фермі 10 ел. (E1628) відповідає міжнародним стандартам якості EN 71 і ASTM F963.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hape |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 34.5 см |
| Довжина | 1.8 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E1628 |
| Вага | 0.38 кг |
| Вага (кг) | 0,24 |
| Уважність | 1 |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уява | 1 |
| Зоря-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЭД | 9503006100 |
| Кол-во в інд. упаковке, шт. | 1 |
| Кол-во в майстер-упаковку, шт. | 24 |
| Кількість предметів в наборі | 10 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, МДФ |
| Маленька моторика | 1 |
| Пам' ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Германия |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Яскравий |
| Штрихкод | 6943478027039 |
- Ціна: 479 ₴










